Mogen we ons even voorstellen?

U heeft recht op goede, professionele en vooral betaalbare service en wij vullen dat aan met een vriendelijk woord en persoonlijke aandacht. Dat zit in het karakter van ons bedrijf. We werken met een team getrainde en gespecialiseerde medewerkers die uw auto onderhouden en daarbij de kosten goed in de gaten houden. Bij ons blijft u betaalbaar mobiel.
  1. Peter Koene

    Directeur / Hoofd verkoop

    (023) 549 13 32 peter@koene.nl

  2. Fred Koene

    Directeur Aftersales en Algemene Zaken

    (023) 537 97 00 fred@koene.nl

  3. Ronald Loenen

    Verkoper

    (023) 549 13 32 ronald@koene.nl

  4. Monique Schram

    Serviceadviseur / Receptionist

    (023) 537 97 00 receptie@koene.nl

  5. Annemarie ’t Hart

    Serviceadviseur / Receptionist

    (023) 537 97 00 receptie@koene.nl

  6. Esther van der Vaart

    Administratrice

    (023) 537 97 00 esther@koene.nl

  7. Marjo Wouda

    Verkoopadministratie

    (023) 537 97 00 marjo@koene.nl

  8. Patrick Pierik

    Partsmanager

    (023) 537 97 00 patrick@koene.nl

  9. Rick Nelis

    Chef-werkplaats

    (023) 537 97 00 werkplaats@koene.nl

  10. Mario Romijn

    Technisch specialist

    (023) 537 97 00 werkplaats@koene.nl

  11. Mareno Talsma

    Tweede Monteur

    (023) 537 97 00 werkplaats@koene.nl

  12. Danique Edens

    Eerste Monteur

    (023) 537 97 00 werkplaats@koene.nl