Fiat 500C 1.0 Hybrid Dolcevita CLIMATE PDC APPLE/ANDROID STOELVERWARMING

Autospecificaties

Vraagprijs:
€ 19.950,-
BTW/marge:
marge

Algemeen

Merk, model:
Fiat 500C
Uitvoering:
1.0 Hybrid Dolcevita CLIMATE PDC APPLE/ANDROID STOELVERWARMING
Kilometerstand:
15.358 km
Kenteken:
#71224
Bouwjaar:
04-2021

Carrosserie

Voertuigsoort:
Personenauto
Carrosserievorm:
Cabriolet (2-deurs)
Kleur:
Bianco/Grigio (Wit)
Laksoort:
Basis/uni

Bekleding

Materiaal:
Stof
Kleur:
Ivoor/Zwart

Garantie

Certified Choice

Op deze auto heeft u Certified Choice.

Techniek

Brandstof:
Benzine
Transmissie:
Handgeschakeld
Gewicht:
955 kg
Laadvermogen:
n.b.
Trekgewicht:
0 kg
Motor:
999 cc
Vermogen:
69 pk (51 kW)

Milieu

Energielabel:
n.b.
CO2-uitstoot:
107 g/km
Brandstofverbruik:
- Stad: n.b.
- Buitenweg: n.b.
- Gecombineerd: 4,7 l/100km (1 op 21,3 km)

Opties en accessoires

Deze Fiat 500C is uitgerust met de volgende opties en accessoires:

  • ABS
  • Airbag bestuurder
  • Airbags voor
  • Airconditioning
  • Alarmsysteem
  • Boordcomputer
  • Centrale deurvergrendeling
  • Cruise Control
  • Elektrisch bedienbare ramen
  • Elektrisch bedienbare voorportierramen
  • Lichtmetalen velgen
  • Mistlampen voor
  • Parkeersensor
  • Audiosysteem
  • Stoelverwarming bestuurdersstoel
  • Stuurbekrachtiging
Apple Carplay/Android Auto, Two-tone lak Bianco/Grigio, achterbank in delen neerklapbaar, alarm klasse 1(startblokkering), Anti doorSlip Regeling, audio installatie, Autonomous Emergency Braking, bandenspanningscontrolesysteem, bestuurdersairbag, bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth telefoonvoorbereiding, Brake Assist System, buitenspiegels elektrisch verstelbaar, buitenspiegels in carrosseriekleur, buitenspiegels verwarmbaar, bumpers in carrosseriekleur, Coupon voor gratis APK-keuring, DAB ontvanger, dimlichten automatisch, elektrisch bedienbare kap, elektrische ramen voor, elektrisch vouwdak, elektronische remkrachtverdeling, Elektronisch Stabiliteits Programma, extra getint glas, hoofd airbag(s) voor, knie airbag(s), LED dagrijverlichting, lederen stuurwiel, multimedia-voorbereiding, multimedia scherm klein, passagiersairbag, regensensor, start/stop systeem, stuur verstelbaar, stuurwiel multifunctioneel, zij airbag(s) voor

Bijzonderheden

Beschikbaarheid
Voorraadstatus: Binnenkort verwacht

Algemene informatie
Referentienummer: #71224

Technische informatie
Koppel: 92 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 35 liter
Acceleratie (0-100): 13,8 s
Topsnelheid: 167 km/u

Milieu
Energielabel: A

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 102 - € 115 per kwartaal

Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaardpakket: 6 maanden Autoexpert-garantie 
Dit afleverpakket bevat: Autoexpert (6 maanden); 12 maanden Mobiliteitshulp, 12 maanden ServicePlus Pas, Coupon voor gratis APK-keuring, Nationale Autopas

Overige informatie
Basiskleur: wit / grijs

Dit is geen autorijden meer, dit is feest. Doe het dak open en geniet van elke kilometer in deze Fiat 500 C. Voel de passie waarmee de Italiaanse ontwerpers deze auto hebben gebouwd. In de limited edition two-tone lak is het ook nog eens een feest om te zien! De aandrijving komt voor rekening van een hybride-benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Het elektrisch bediende cabriodak opent en sluit automatisch. Tot de uitrusting van deze Fiat behoren ook 15 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, elektrisch bedienbare ramen voor, buitenspiegels in carrosseriekleur en in delen neerklapbare achterbank.

Kies de muziek waarvan u houdt, dankzij de DAB-radio klinkt het altijd geweldig. Intussen bedient u het audiosysteem  met de knoppen op het stuur. En natuurlijk is er ook gedacht aan airconditioning, automatisch geregelde climate control zelfs! De elektronische systemen in deze Fiat helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. En bij het parkeren zijn het de parkeersensoren achter die voorkomen dat u andere voertuigen raakt. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. Natuurlijk behoren verstelbaar stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening ook tot de uitrusting van deze complete auto. Navigeren? Dat gaat probleemloos via Apple carplay of Android auto. Deze auto heeft zlefs stoelverwarming op de bestuurdersstoel!

Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist.





== Een begrip in de regio ==

Als het om auto’s gaat, is Koene Auto inmiddels al ruim 50 jaar een begrip in de regio Velsen. In 1952 startte grondlegger Loek Koene aan de Hagelingerweg in Santpoort een klein garagebedrijf, dat inmiddels is uitgegroeid tot een modern Fiat-dealerbedrijf.
Na een periode gevestigd te zijn geweest in IJmuiden, betrok Koene Auto in 1998 het huidige dealerpand aan de Broekerdreef in Velserbroek. Wij staan voor u klaar, voor een proefrit in een nieuwe Fiat tot onderhoud.
Uiteraard bent u van harte welkom in ons bedrijf. Kom eens langs in onze vestiging in Velserbroek of vraag direct online een offerte aan voor de Fiat naar keuze.