Afleverpakketten
Standaardpakket (inbegrepen)
6 maanden Autoexpert-garantie
Transmissie: 6 versnellingen, Automaat
CO₂-uitstoot (WLTP): 146 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantielabel: Autoexpert (6 maanden)
EU verantwoordelijke: FCA Netherlands B.V Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL
Basiskleur: grijs / zwart
Deze Fiat 500X Automaat uit 2019 combineert Italiaanse flair met moderne technologie en comfort, en dat in een staat die moeiteloos als smetteloos te omschrijven is. Met slechts 60.000 kilometer op de teller straalt hij zowel betrouwbaarheid als karakter uit.
De opvallende kleurencombinatie met de naam Tuxudo – Grigio Argento met een dak in hoogglanzend pianozwart – geeft de auto een stijlvolle en tegelijkertijd sportieve uitstraling. Donkere lichtmetalen velgen versterken dit beeld, terwijl het elektrisch glazen schuif-/kanteldak zorgt voor een licht en ruimtelijk interieurgevoel tijdens elke rit.
Binnenin vind je alles wat je nodig hebt voor comfortabel en connected rijden. Het multimediasysteem ondersteunt zowel Apple CarPlay als Android Auto en is voorzien van navigatie. Parkeren wordt kinderspel dankzij de achteruitrijcamera en parkeersensoren, en met climate control en cruise control is het ook op lange trajecten ontspannen rijden.
Een auto met karakter, compleet uitgerust en klaar voor vele zorgeloze kilometers.
Een begrip in de regio
Als het om auto’s gaat, is Koene Auto inmiddels al ruim 50 jaar een begrip in de regio Velsen. In 1952 startte grondlegger Loek Koene aan de Hagelingerweg in Santpoort een klein garagebedrijf, dat inmiddels is uitgegroeid tot een modern Fiat-dealerbedrijf.
Na een periode gevestigd te zijn geweest in IJmuiden, betrok Koene Auto in 1998 het huidige dealerpand aan de Broekerdreef in Velserbroek. Wij staan voor u klaar, voor een proefrit in een nieuwe Fiat tot onderhoud.
Uiteraard bent u van harte welkom in ons bedrijf. Kom eens langs in onze vestiging in Velserbroek of vraag direct online een offerte aan voor de Fiat naar keuze.
6 maanden Autoexpert-garantie